09.21.2023
"Стійка Україна" представляє програму тренінгу “Train the trainers”!

Програма тренінгу «Train the trainers» 27-29 жовтня вибудована на синергетичному поєднанні оновленої методології міжсекторальних кризових симуляційних тренувань та адаптованого підходу в інтерпретації основних принципів громадянської стійкості в Україні в контексті воєнної агресії рф проти України.

09.14.2023
Відбір до нового етапу міжсекторальних симуляційних кризових тренувань “Train the trainers” офіційно відкрито!

Команда програми “Стійка Україна” відкриває відбір до нового етапу міжсекторальних кризових тренувань “Train the trainers”.

09.08.2023
“Стійка Україна” у співпраці з ГО “Школа Медіапатріотів” готує запуск нового етапу міжсекторальних симуляційних кризових тренувань

Досвід проведення міжсекторальних тренувань-симуляцій у 2022-2023 рр. дозволив визначити, що українці оптимістично оцінюють майбутнє України, бачать можливості для самореалізації у своїй країні, а головне – готові долучатися до проєктів, спрямованих на навчання та обмін досвідом.

03.30.2023
“Стійка Україна” провела презентацію за результатами міжсекторальних тренувань-симуляцій

Команда програми “Стійка Україна” презентувала результати міжсекторальних тренувань-симуляцій у вигляді аналітичного звіту “Міжсекторальна співпраця: уроки на шляху до стійкого суспільства”. Презентація відбулася 28 березня 2023 року в Києві.

02.02.2023
“Стійка Україна” завершила міжсекторальні симуляційні кризові тренування в Одесі!

Естонсько-українська програма “Стійка Україна” провели восьмі міжсекторальні симуляційні кризові тренування протягом 30-31 січня 2023 року.

12.05.2022
“Стійка Україна” провела міжсекторальні симуляційні кризові тренування у Тернополі

Протягом 28-29 листопада програмі “Стійка Україна” вдалося провести міжсекторальні симуляційні кризові тренування у рамках проекту “Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки” у м. Тернопіль.

11.23.2022
"Стійка Україна" провела експертні зустрічі в Канаді

Дмитро Теперік, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS) та директор програми "Стійка Україна", звернувся до представників різних цільових аудиторій Канади стосовно питань зміцнення стійкості України на період відновлення.

11.11.2022
Міжсекторальні симуляційні кризові тренування продовжуються на Закарпатті

Протягом 3-4 листопада програма “Стійка Україна” провела міжсекторальні симуляційні кризові тренування в Ужгороді для посилення стійкості на місцевому та регіональному рівнях.

11.09.2022
“Стійка Україна” продовжує втілювати міжсекторальні симуляційні кризові тренування

Цього разу команда програми “Стійка Україна” провела тренування у рамках проекту “Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки” у Львові протягом 31 жовтня – 1 листопада.