02.02.2023
“Стійка Україна” завершила міжсекторальні симуляційні кризові тренування в Одесі!

Естонсько-українська програма “Стійка Україна” провели восьмі міжсекторальні симуляційні кризові тренування протягом 30-31 січня 2023 року.

12.05.2022
“Стійка Україна” провела міжсекторальні симуляційні кризові тренування у Тернополі

Протягом 28-29 листопада програмі “Стійка Україна” вдалося провести міжсекторальні симуляційні кризові тренування у рамках проекту “Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки” у м. Тернопіль.

11.23.2022
"Стійка Україна" провела експертні зустрічі в Канаді

Дмитро Теперік, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS) та директор програми "Стійка Україна", звернувся до представників різних цільових аудиторій Канади стосовно питань зміцнення стійкості України на період відновлення.

11.11.2022
Міжсекторальні симуляційні кризові тренування продовжуються на Закарпатті

Протягом 3-4 листопада програма “Стійка Україна” провела міжсекторальні симуляційні кризові тренування в Ужгороді для посилення стійкості на місцевому та регіональному рівнях.

11.09.2022
“Стійка Україна” продовжує втілювати міжсекторальні симуляційні кризові тренування

Цього разу команда програми “Стійка Україна” провела тренування у рамках проекту “Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки” у Львові протягом 31 жовтня – 1 листопада.

10.19.2022
“Стійка Україна” обговорила плани відновлення України з американськими партнерами

Протягом 13-14 жовтня Дмитро Теперік, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS) та директор програми “Стійка Україна”, відвідав Вашингтон, де презентував і обговорив основі результати польових досліджень і рекомендації стосовно потреб України у сфері розвитку.

10.11.2022
У Чернівцях та Івано-Франківську відбулися міжсекторальні симуляційні кризові тренування програми “Стійка Україна”

У тренуваннях взяли участь понад 40 представників державного, громадського, медіа, бізнес секторів та академічних кіл Чернівців та Івано-Франківська.

08.12.2022
Дмитро Теперік взяв участь у Зальцбург Глобал Семінар представників громадянського суспільства України

Протягом 11-15 липня 2022 року у палаці Леопольдскрон (Австрія) відбувся Зальцбург Глобал Семінар представників громадянського суспільства України. Захід мав на меті обговорити та визначити пріоритети та рекомендації для сприяння кращій згуртованості та підтримці українського громадянського суспільства після повномасштабної агресії росії проти України у лютому 2022 року.

08.10.2022
“Стійка Україна” відновлює міжсекторальні симуляційні кризові тренування

Представники програми “Стійка Україна” провели експертний воркшоп та налагодили співробітництво з офіційними структурами Чернівецької та Івано-Франківської областей, аби відновити міжсекторальні симуляційні кризові тренування у рамках проекту “Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки” в західних областях України.