...
Стійка Україна: як протистояти гібридним загрозам?

У нас у гостях на @ranoktv5 були: Дмитро Теперік, керівник програми «Стійка Україна», виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки з міста Талін та Ілля Мірошкін, національний координатор програми «Стійка Україна».

...
Це страшно! Частина маріупольців досі вважає, що живе в Радянському Союзі, - СОЦІОЛОГІЧНЕ ОПИТУВАННЯ

Чого найбільше бояться жителі Маріуполя, якою мовою хочуть отримувати інформацію, хто несе відповідальність за початок воєнних дій на Донбасі? Ці та багато інших питань поставили маріупольцям соціологи. Те, що вони почули у відповідь, здивувало і шокувало.

...
Які головні страхи маріупольців?

На відміну від інших міст Маріупольці найбільше побоюються втратити власну фінансову безпеку, ніж фізичну. Група експертів з Естонії та України презентували результати соціального дослідження в нашому місті.

...
Одеситів хвилюють тарифи і вакцинація, а страх спричиняють економічна криза і війна з РФ

Тарифна політика, субсидії та пандемія коронавірусу - найбільш обговорювані теми серед одеситів. А головні страхи жителів міста пов’язані з можливим погіршенням економічної ситуації та загрозою воєнної агресії Росії. Водночас більшість містян не готові брати участь в оборонних діях.

...
Вечер на Думской. Дмитрий Теперик и Олег Покальчук

Що найбільше хвилює одеситів? Про це в студії говорили Дмитро Теперик керівник програми "Стійка Україна", виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS) та Олег Покальчук тренер із стратукому Академії СБУ, військовий та соціальний психолог, провідний експерт програми “Стійка Україна”.

...
Що найбільше хвилює одеситів?

Про що переймаються одесити, чому відчувають стрес і чи довіряють органам місцевої влади? На ці і інші питання змогли відповісти експерти програми «Стійка Україна», які ще у травні провели соціологічне опитування серед мешканців міста.