...
Україна бореться за усю Європу та демократичні цінності, які сповідують у світі

Cьогодні відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук... із представниками провідного естонського аналітичного центру «Міжнародний центр оборони та безпеки» (International Centre for Defence and Security (ICDS). Йшлося про спільну реалізацію проєкту «Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки», який здійснюється в рамках програми «Стійка Україна».

...
Представники ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області зустрілися з делегацією команди програми «Стійка Україна» з Естонії

03 серпня, в рамках проєкту «Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки», до ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області завітала з офіційним візитом делегація команди програми «Стійка Україна»

...
Буковинці посилюватимуть стійкість у рамках спільної українсько-естонської програми

Буковинці посилюватимуть стійкість у рамках спільної українсько-естонської програми «Стійка Україна». Представники суспільства та держави вчитимуться швидко адаптуватися до змін безпекового середовища, а також мінімізувати свою вразливість.

...
Естонський аналітичний центр запросив Чернівецьку міську раду до участі в проєкті: деталі

Естонський аналітичний центр «Міжнародний центр оборони та безпеки» запросив Чернівецьку міську раду до участі в проєкті, що націлений на посилення стійкості та розвиток досвіду з питань безпеки. З цієї нагоди між представниками Центру та міськради відбулася робоча зустріч.

...
2 серпня у Головному управлінні ДСНС України у Чернівецькій області відбулась зустріч з представниками програми "Стійка Україна"

Начальник Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк та делегація з Естонії зустрілись з метою налагодження співпраці у рамках проєкту «Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки», який втілюється за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та посольства США в Україні.

...
Фахівці з Естонії поділилися досвідом щодо дій у кризових ситуаціях із закарпатськими рятувальниками

В Ужгороді, в рамках реалізації естонсько-української програми "Стійка Україна" відбулася лекція на тему "Основи кризового управління та комунікації"