Дмитро Теперік

Директор програми

У 2007-2015 роках Дмитро працював у Міністерстві оборони Естонії, де керував напрямком оборонних досліджень і наукових розробок та обіймав посаду національного координатора від Естонії при науково-технологічній організації НАТО.

У 2016 році Дмитро став співзасновником програми "Стійка Україна", яка фокусується на розвитку національної стійкості України. Дмитро здобув ступінь магістра наук у Тартуському університеті, стажувався у Вільнюському університеті в Литві і штаб-квартирі НАТО.

Серед ключових тем він вивчає чинники національної стійкості, ситуаційну обізнаність в інформаційному просторі і роль соціальних мереж, а також взаємозалежність комунікації і поведінки. Головними фокусними областями його інтересів є країни Балтії, Україна та інші держави Східної Європи.

Ілля Мірошкін

Координатор програми

Ілля Мірошкін долучився до “Стійкої України” в якості програмного координатора та менеджера з комунікацій у 2018 році.

Ілля Мірошкін здобув ступінь бакалавра міжнародних відносин та суспільних комунікацій у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича. Він успішно пройшов стажування у “Transparency International Ukraine” та взяв участь у міжнародних навчальних програмах і конференціях, зокрема, у Німеччині, Естонії, Литві, Польщі, Італії та Грузії.

Наразі Ілля здобуває ступінь магістра з публічної політики та врядування у Київській школі економіки (KSE). Ілля зосереджується на комунікаціях для ефективної державної політики та аналізі медіа-впливів на внутрішні процеси у суспільствах.