“Стійка Україна” провела панельну дискусію про українське суспільство у стані великої війни

Українські експерти зі стратегічної комунікації та маркетингу поділилися з естонськими колегами власним досвідом інформаційної протидії РФ

Подія відбулася в межах конференції департамента стратегічної комунікації Урядового Офісу Естонії в Таллінні.

У панельній дискусії взяли участь Ілля Мірошкін, національний координатор програми “Стійка Україна”’; Марина Дадінова, експертка із стратегічних комунікацій, радник міністра закордонних справ України зі стратегічних комунікацій; Андрій Федорів, засновник і власник “Fedoriv Agency” та Софія Джуринська, державна експертка зі стратегічних комунікацій, керівник проекту міжнародних кампаній протидії російській пропаганді. Модератором дискусії був Іво Ююрвеe, керівник програми з безпеки та стійкості ICDS.

Ілля Мірошкін наголосив, що спеціалістам з країн Балтії та інших держав світу варто звернути увагу на український досвід стійкості суспільства. “Україна не лише демонструє героїчну стійкість у протидії російській навалі, а й показує успішний приклад своїм партнерам. Настане час, коли експерти з багатьох країн світу вивчатимуть стійкість України в різних її вимірах і братимуть найкраще для посилення власної безпеки”, - зазначив Ілля.

Керсті Луха, голова урядового страткому Естонії підсумувала дискусії словами підтримки України та закликом до глибшого вивчення українського досвіду з організації різних типів комунікації.

Подія об’єднала близько 40 учасників, серед яких були естонські державні службовці і цивільні експерти з питань стратегічної комунікації та інформаційно-психологічного захисту населення.

Експерти програми “Стійка Україна” продовжують взаємодіяти з іноземними експертами та особами, які ухвалюють рішення. 

Протягом квітня та травня цього року експерти програми розповіли про досвід стійкості України у Латвії, Фінляндії, Німеччині, Італії, Франції, Польщі, Швейцарії та Австрії.

Незабаром представники програми відвідають Канаду та Сполучені Штати Америки з метою адвокатування українських інтересів на етапі відновлення суспільства.