"Стійка Україна" уклала меморандум про співпрацю з Міністерством внутрішніх справ України

21 січня відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Міжнародним центром оборони та безпеки та Міністерством внутрішніх справ України

Національний координатор програми "Стійка Україна" Ілля Мірошкін подякував Міністерству за послідовний інтерес до проекту симуляційних кризових навчань у регіонах. "Для нас честь, що МВС із такою високою зацікавленістю долучилося до проєкту і сподіваємося, цей меморандум стане початком важливої та стійкої співпраці протягом наступних років", - зазначив Ілля.

Заступниця Міністра внутрішніх справ України Мері Акопян висловила вдячність естонським партнерам за послідовність у реалізації спільних планів, за актуальні та якісні дослідження безпекових питань та практичну допомогу Україні.

"Завдяки послідовній підтримці естонських партнерів та імплементації їхнього досвіду, ми поступово вдосконалюємось та виходимо на новий рівень розвитку системи МВС", – зазначила Мері Акопян.

Нагадаємо, у жовтні минулого року представники ICDS запропонували МВС долучитися до реалізації проекту "Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки", що втілюється за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та посольства США в Україні.

Проект "Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки" передбачає проведення міжсекторальних та інтердисциплінарних симуляційних кризових навчань з метою зміцнення національної стійкості у розрізі інформаційної безпеки, кризової та стратегічної комунікації.

Серія дводенних заходів відбудеться протягом січня-травня 2022 року у восьми містах України: Сумах, Дніпрі, Запоріжжі, Маріуполі, Херсоні, Миколаєві, Харкові та Одесі .

У навчаннях візьмуть участь поліцейські, представники національної гвардійці, надзвичайники та прикордонники спільно з представниками місцевих адміністрацій та самоврядування, СБУ, ЗСУ, територіальної оборони, а також ЗМІ та лідери суспільної думки.