Навчальний візит до Естонії для експертів з України

У листопаді 2019 програма “Стійка Україна” організувала тижневий навчальний візит для української делегації, до складу якої входили понад 20 представників різних партнерських організацій, міст та областей південного сходу України, журналісти, громадські діячі, лідери думок і цивільні експерти в області комунікацій та інформаційної безпеки.

Метою навчального візиту було знайомство з колегами з Естонії, обмін досвідом, а також обговорення ідей для спільних проектів. Візит розпочався в Таллінні в Міністерстві закордонних справ Естонії, де пройшла публічна дискусія «Загрози дезінформації та сучасна політика: чи варто регулювати віртуальне середовище?», яка викликала великий інтерес і привернула увагу делегації українських парламентарів разом з послами України та Німеччини, а також понад 100 інших учасників. Навчальний візит продовжився на північному сході Естонії, де делегація з України змогла взяти участь в роботі міжнародної осінньої школи з когнітивної стійкості, комунікаційної безпеки та боротьби з дезінформацією.

Під час навчального візиту було відзнято декілька медійних інтерв'ю з експертами з України.

Натисніть тут, що переглянути деякі моменти з навчального візиту до Естонії.

Навчальний візит в Естонію для делегації з України був організований в межах програми з розвитку співробітництва «Стійка Україна», яка впроваджується Міжнародним центром оборони і безпеки (ICDS) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.