«Стійка Україна» підтримає місцеву і регіональну владу південного сходу України в усуненні вразливостей в комунікаціях

ICDS підписав меморандум про співпрацю з Миколаївською міською радою та Херсонською обласною державною адміністрацією для спільного проведення комплексного дослідження на південному сході України, спрямованого на виявлення вразливостей в інформаційній, комунікаційній та кібербезпеці. Дослідження буде проводитися в рамках програми «Стійка Україна», яка підтримується Міністерством закордонних справ Естонії.

Крім того, партнери обговорили можливість проведення навчальних заходів для фахівців і співробітників відповідних департаментів Херсонської ОДА та Миколаївської міської ради.

«Регіональна влада має бути краще інформованою щодо реальних загроз, як в цифровому, так і в фізичному світі. Ба більше, коли мова йде про майбутні виклики, ми підкреслюємо важливість аналізу прогностики», - зазначив Дмитро Теперік, виконавчий директор ICDS, пояснивши основні цілі програми з розвитку співробітництва «Стійка Україна», а також її практичні перспективи.

Програма «Стійка Україна» сприяє впровадженню досвіду Естонії щодо розробки всеосяжної моделі компетенцій, пов'язаних зі стратегічної комунікацією, інформаційної та кібербезпекою. Також вона підтримує впровадження реформи децентралізації за допомогою розвитку людського потенціалу в кібербезпеці та інформаційній стійкості.