"Стійка Україна" провела експертні зустрічі в Канаді

Дмитро Теперік, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS) та директор програми "Стійка Україна", звернувся до представників різних цільових аудиторій Канади стосовно питань зміцнення стійкості України на період відновлення.

Під час відкритого семінару в Школі міжнародних відносин та публічної політики імені Манка при Університеті Торонто Дмитро Теперік виступив з лекцією під назвою "Думати та планувати наперед: стійкість України та її відновлення".

Пізніше він провів зустріч з експертами Канадського інституту глобальних справ та представниками Конґресу українців Канади в м. Оттава. До того ж протягом офіційної зустрічі з командою стратегічних дій на підтримку України у штаб-квартирі Міністерства закордонних справ Канади в м. Оттава Дмитро Теперік презентував результати тематичного дослідження з основними висновками та політичними рекомендаціями щодо потреб розвитку України в галузях підтримки безперервної діяльності, громадської безпеки, діяльності правоохоронних органів, готовності до надзвичайних ситуацій та стратегічних комунікацій.

Робочий візит до Канади був проведений у рамках інформаційних нарад, націлених на залучення партнерів і союзників України до розробки більш дієвого та індивідуального плану з відновлення України.