Дмитро Теперік взяв участь у Зальцбург Глобал Семінар представників громадянського суспільства України

Протягом 11-15 липня 2022 року у палаці Леопольдскрон (Австрія) відбувся Зальцбург Глобал Семінар представників громадянського суспільства України. Захід мав на меті обговорити та визначити пріоритети та рекомендації для сприяння кращій згуртованості та підтримці українського громадянського суспільства після повномасштабної агресії росії проти України у лютому 2022 року.

Одним із 48 запрошених учасників Зальцбург Глобал Семінар виступив директор програми “Стійка Україна” Дмитро Теперік. Представлені ним пропозиції щодо інформаційної безпеки лягли в основному заключного документа заходу “Зальцбурзька  заява представників громадянського суспільства України”. “Важливим аспектом зміцнення українського суспільства є посилення його інформаційної безпеки та протидії маніпулятивному контенту. В умовах війни цього можна досягти шляхом підтримки незалежних ЗМІ, які виступають інструментом боротьби з маніпулюванням громадською думкою”, – підкреслив Дмитро Теперік

Крім цього, у рамках заходу директор програми “Стійка Україна” звернув увагу на проблему психологічного благополуччя українського суспільства в умовах повномасштабної війни. “Діяльність нашої програми у західних областях України показала, що потрібне виділення більшої кількості ресурсів для мінімізації психологічних наслідків війни. Цього можна досягнути за рахунок започаткування проектів і програм, що займаються психологічним здоров’ям та вирішенням психологічних травм зокрема”, – підсумував Дмитро Теперік.

Повний текст Зальцбурзької заяви представників громадянського суспільства доступний за посиланням.

Довідково: 

Зальцбург Глобал Семінар - незалежна неприбуткова організація, заснована у 1947 році. 

Зальцбурзька заява представників громадянського суспільства України має на меті виокремити ключову роль громадянського суспільства у перемозі України та осмисленню її відбудови, перераховує пріоритети та рекомендації для цього, а також закликає до швидкого вирішення нагальних потреб українського народу.