В Одесі відбулася серія презентацій результатів соціологічного опитування “Стійкої України”

Експерти залучили близько 350 слухачів з різних сфер і навчальних закладів і розповіли про головні страхи мешканців міст півдня України

Цього разу Дмитро Теперік, виконавчий директор Мiжнародного центру оборони та безпеки і директор програми “Стійка Україна”, Ілля Мірошкін, національний координатор програми, Олег Покальчук, тренер зі страткому Академії СБУ, військовий та соціальний психолог, провідний експерт програми "Стiйка Україна", а також Сергій Дембіцький, доктор соціологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту соціології НАН України й експерт програми "Стійка Україна", провели низку заходів в Одесі.

Експерти представили дослідження “Стійка Україна - крихка мозаїка? Суспільство, медіа, безпека та перспективи”, а також результати соціологічного опитування, що проводилося в Одесі, Херсоні та Миколаєві у травні 2021 року. 

У заходах, які включали прес-подію та презентацію своїх соціологічних напрацювань для Військової академії (м. Одеса), Одеського державного університету внутрішніх справ, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, а також оперативного командування “Південь”, взяли участь близько 350 слухачів. 

Фахівці розповіли про головні страхи мешканців міст Одеси, Херсона та Миколаєва, описали рівень стресу місцевих мешканців, ставлення до місцевої та центральної влади та розкрили інші питання.

Нагадуємо, що естонсько-українська програма "Стійка Україна" має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення даної системи. Програма впроваджується Міжнародним Центром Оборони та Безпеки (ICDS) з 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії у межах програми співпраці в сфері розвитку.