Теперік в Києві про стійкість: «Мова йде про довіру, діалог і баланс свобод»

Виконавчий директор ICDS Дмитро Теперік виступив на панельній дискусії «Політика, вплив на безпеку і людську гідність», що відбулася в Аналітичному центрі Українського католицького університету в Києві 16 грудня 2019 року.

У центрі обговорення були т.зв. «Червоні лінії» в механізмах прийняття рішень і діях непропорційно сконцентрованих сил нинішніх політичних суб'єктів. Міжнародний захід зібрав українських лідерів громадської думки з політичних і урядових, академічних, духовних, освітніх, ділових, культурних і медійних спільнот, щоб обговорити виклики на різних рівнях: в області політики та безпеки, у сфері технологій та інформації, оцінюючи їх з точки зору ядра цінностей і людської гідності.

У своєму виступі Дмитро Теперік нагадав присутнім про наміри та здібності недружніх країн до втручань: «Як золоте правило, будь-який розрив у суспільстві, а також нерозуміння і недовіра між деякими групами в суспільстві можуть бути легко використані ворожими силами. Ми повинні більше піклуватися про включення молодого покоління в більш широкий діалог по темі стійкості, оскільки деякі питання безпеки можуть жадати компромісу з певними свободами. Молоді люди повинні мати ширшу думку про характер такого балансу, краще розуміти, що відбувається в суспільстві і куди можуть нас призвести події в області безпеки в майбутньому, в тому числі з точки зору демократичних цінностей і гідності».

Міжнародна конференція «UCU Global: людська гідність під час мета-впливів» була організована Аналітичним центром Українського католицького університету в Києві 16 грудня 2019.