Програма "Стійка Україна" буде працювати над посиленням стійкості України у партнерстві з МВС

19 жовтня, відбулася зустріч естонської делегації з представниками Міністерства внутрішніх справ України

Естонська делегація на чолі з Каймо Кууском - Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні зустрілася із заступницею міністра внутрішніх справ України Мері Акопян 

Представниками Естонії домовилися із МВС про початок спільного проєкту «Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки». Він реалізується за підтримки МЗС Естонії та Посольства США в Україні. 

Планується, що невдовзі працівники НПУ, НГУ, ДПСУ та ДСНС візьмуть участь у міжсекторальних навчаннях, які відбудуться у восьми регіонах України. Правоохоронці переймуть досвід кращих фахівців із кризових та стратегічних комунікацій. В подальшому це сприятиме ефективній взаємодії між владою, силовим блоком, громадськими активістами, ЗМІ та лідерами суспільної думки під час подолання безпекових викликів у регіонах.

"Дякую представникам ICDS за актуальні та якісні дослідження безпекових питань та практичну допомогу Україні. Завдяки послідовній підтримці наших естонських партнерів та імплементації їхнього досвіду, ми поступово вдосконалюємося та виходимо на новий рівень", - сказала Мері Акопян.

Нагадуємо, програма «Стійка Україна» має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення даної системи. Дана програма впроваджується Міжнародним Центром Оборони та Безпеки (ICDS) з 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії у межах програми співпраці в сфері розвитку.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора з питань допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках восьмого раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».