Презентація дослідження “Стійка Україна – крихка мозаїка? Суспільство, медіа, безпека і перспективи”

23 вересня о 12:30 в ІА “Укрінформ” відбудеться публічна презентація дослідження “Стійка Україна – крихка мозаїка? Суспільство, медіа, безпека і перспективи”.

Експерти з Естонії та України представлять прогалини в інформаційний, комунікативній та цифровій безпеці жителів півдня та сходу України, виявлені за результатами дослідження. Під час презентації фахівці також розкажуть про сприйняття загроз безпеці мешканцями півдня та сходу та нададуть практичні рекомендації щодо посилення стійкості на місцевому, регіональному та національному рівні.

Учасники події:

• Каімо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні;

• Дмитро Теперік, керівник програми “Стійка Україна”, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (Таллінн, Естонія);

• Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційнрї безпеки;

• Олег Покальчук, cоціальний і військовий психолог, письменник і публіцист, експерт програми “Стійка Україна”;

• Ілля Мірошкін, національний координатор програми “Стійка Україна”;

• Ксенія Ілюк, аналітик ГО "Детектор медіа" та програми “Стійка Україна”;

• Анастасія Апетик, експертка з інформаційних прав та цифрової безпеки, співзасновниця МІНЗМІН.

Організатор: Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS) у межах програми “Стійка Україна” у співпраці з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (ЦСКІБ).

Обов’язкова акредитація для журналістів за посиланням: https://cutt.ly/4W4XL1A. Офлайн-доступ на презентацію можливий лише для акредитованих журналістів та по запрошенню. Трансляція презентації відбудеться на FB-сторінці програми “Стійка Україна”.

Довідково: Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS) є провідним аналітичним центром Естонії та спеціалізується на тематиці оборони, безпеки та зовнішньої політики. ICDS прагне стати найбільш авторитетним регіональним аналітичним центром у сфері досліджень з питань безпеки і оборони в Естонії, а також серед партнерів і союзників.

Програма “Стійка Україна” має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення даної системи. Дана програма впроваджується Міжнародним центром оборони та тезпеки (ICDS) з 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії в рамках програми співпраці в сфері розвитку.

Контактна особа: Мірошкін Ілля, +380506953573, [email protected].