Продовжуємо співпрацю з Херсонською ОДА

Керівник програми «Стійка Україна» Дмитро Теперік та координатор програми Ілля Мірошкін зустрілися із заступник голови облдержадміністрації Миколою Якименком.

Під час зустрічі обговорили питання посилення стійкості громад півдня і сходу України до токсичних інформаційних впливів та когнітивних загроз. 

У 8 областях України, а саме у містах Маріуполі, Сумах, Херсоні, Миколаєві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Запоріжжі, заплановано дослідження конфліктогенних питань у суспільстві, проведення кризових симуляційних навчань, а також – організація навчальних візитів до Естонії. Учасники проєкту здобудуть навички кризової та стратегічної комунікації. 

Микола Якименко зазначив: «Важливо об’єднати зусилля для посилення стійкості громад та стабілізації політичної та економічної ситуації в регіоні. Впевнений, що завдяки нашій співпраці ми зможемо досягти позитивних результатів. Херсонська облдержадміністрація готова надавати всебічну підтримку для реалізації програми в Херсонській області».

Керівник програми "Стійка Україна" Дмитро Теперік зазначив: "програма включає в себе проведення міжсекторальних кризових навчань, які пов’язані з національною стійкістю у розрізі інформаційної безпеки, кризової та стратегічної комунікації, що відбудуться у восьми містах України, зокрема у Херсоні. Узагальнені результати навчань будуть представлені на загальнонаціональному рівні".

Нагадуємо, програма "Стійка Україна" має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення даної системи. Дана програма впроваджується Міжнародним Центром Оборони та Безпеки (ICDS) з 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії  у межах програми співпраці в сфері розвитку.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора з питань допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках восьмого раунду програми "Development Cooperation Partnership Program".