Команда програми “Стійка Україна” провела зустріч з викладачами та студентами НЕУ ім. С. Кузнеця (Харків)
![](https://resilient-ukraine.org/storage/res/articles/mNw3uI6ALDfyL09mtYlhOCsuJiHapYY1KKZologf.jpg)
24 травня відбулася зустріч з членом ради правління Міжнародного центру оборони та безпеки (ICDS) Дмитром Теперіком та координатором програми “Стійка Україна” Іллею Мірошкіним
Представники програми розповіли про діяльність ICDS, зокрема про дослідження в Україні в межах програми "Стійка Україна." Команда програми представила студентам і викладачам онлайн-курс з інформаційної безпеки як одне з рішень виявлених проблем.
"Міжнародний центр оборони та безпеки" уклав меморандум про співпрацю з ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
![6KHkQQjKzIL63BYv5XHcBvQDabgoKWOlSgttRMoV.jpg](https://resilient-ukraine.org/storage/res/articles/6KHkQQjKzIL63BYv5XHcBvQDabgoKWOlSgttRMoV.jpg)
![JvRviVjpbjOXTcucQyRn2BRJDS7raORa8XrC1GPc.jpg](https://resilient-ukraine.org/storage/res/articles/JvRviVjpbjOXTcucQyRn2BRJDS7raORa8XrC1GPc.jpg)