У Харківській ОДА обговорили співпрацю Харківщини та Естонії в межах програми "Стійка Україна"

24 травня представники програми зустрілися і заступником голови Харківської облдержадміністрації Романом Семенухою

Ця програма впроваджується Міжнародним центром оборони та безпеки (ICDS), який є провідним аналітичним центром Естонії та спеціалізується на тематиці оборони, безпеки та зовнішньої політики, за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії. «Стійка Україна» має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення цієї системи.

"Нам дуже приємно бути в Харкові. За підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та посольства Сполучених Штатів у Києві зараз планується проведення серії навчальних заходів, так званих симуляційних кризових навчань, які будуть розроблені спеціалістами з України, Естонії та Сполучених Штатів для того, щоб разом нам відпрацювати деякі моменти, пов’язані з комунікацією під час кризи", - зазначив під час зустрічі виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки Дмитро Теперік.

Програма «Стійка Україна» передбачає проведення міжсекторальних кризових, які пов'язані з національною стійкістю у розрізі інформаційної безпеки, кризової та стратегічної комунікації, що відбудуться з вересня у восьми областях України, зокрема - у Харківській.

Роман Семенуха зазначив, що Харківщина відкрита до нових можливостей та ідей. На сьогодні інформаційна та кібербезпека є досить важливими питаннями, і досвід Естонії може стати корисним для України і, в тому числі для Харківського регіону.

Нагадуємо, програма "Стійка Україна" має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення даної системи. Дана програма впроваджується Міжнародним Центром Оборони та Безпеки (ICDS) з 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії у межах програми співпраці в сфері розвитку.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора з питань допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках восьмого раунду програми "Development Cooperation Partnership Program".