На півдні на сході України відбудуться кризові навчання

“Стійка Україна” запросить представників місцевої влади та самоврядування, правоохоронні структури, локальні медіа та лідерів суспільної думки до участі у симуляційних кризових навчаннях

Міжсекторальні навчання зі стійкості, що проводяться Міжнародним центром оборони та безпеки (ICDS) в рамках програми “Стійка Україна” покликані посилити співпрацю між громадянським суспільством, владою, самоврядуванням, правоохоронними відомствами та медіа в процесі впровадження концепції стійкості на місцевому рівні.

Кроссекторальні та інтердисциплінарні кризові навчання зможуть надати відповідні практичні навички та знання стосовно соціальної стійкості у розрізі кризової та стратегічної комунікації. Після проведення навчань в кожному з міст, експерти ICDS, будуть проводити оцінку заходу, збирати коментарі від учасників та, базуючись на цій інформації, вносити корективи в програму навчань. Напрацьована та випробувана в рамках цих заходів методологія стане основою для проведення подібних навчань у майбутньому. 

Довідково:

Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS) є провідним аналітичним центром в Естонії та спеціалізується на тематиці оборони, безпеки та зовнішньої політики. ICDS прагне стати найбільш авторитетним регіональним аналітичним центром у сфері досліджень з питань безпеки і оборони в Естонії, а також серед партнерів і союзників.

Програма “Стійка Україна” має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення даної системи. Дана програма впроваджується Міжнародним Центром Оборони та Безпеки (ICDS) з 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора з питань допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках восьмого раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».