Навчання молодіжних амбасадорів успішно стійкості завершилося!

9 молодих учасників програми готуються до практичних заходів у Маріуполі, Сумах, Мелітополі та Бердянську. Вже незабаром вони зможуть почати просувати стійкість серед своїх однолітків.

“Я б хотіла підтримати ідею про розвиток резильєтності громади Маріуполя до інформаційних впливів. Мене дуже цікавить аналіз різних суспільних процесів в Україні. Я вважаю, для формування більш точної цілісної картини треба аналізувати місцеві громади. Опитування є ефективним інструментом для розуміння настрою місцевого населення, виявлення областей життєдіяльності, які вимагають доопрацювання, моніторингу бажань населення”, - поділилася своєї думкою Анастасія Гонтарєва з Маріуполя.

За 20 днів навчання молодіжні амбасадори взяли участь у 25 лекціях, які провели 23 українських та естонських спікерів із різним професійним і тематичном бекграундом.

Молодіжні амбасадори стійкості пройшли 3 навчальних блоки, у межах яких вони ознайомилися з тим, як працюють нові та класичні медіа, в чому секрети ефективного проєктного менеджменту. Також молоді люди дізналися, що включає в себе інформаційна, комунікаційна, когнітивна та цифрова безпека та як всі ці теми впливають на формування і розвиток стійкості громад.

"Стійкість у моєму розумінні - це здатність бачити маніпуляції та здатність адекватно на них реагувати в різних умовах. Стійкість у сучасному суспільстві є однією з обов’язкових складових освіти, адже ми живемо в дуже інформаційно насиченому періоді історії", - розповідає Олександр Россолов з Мелітополя.

Партнером програми молодіжних амбасадорів стійкості став Всеукраїнський молодіжний центр.

Вже незабаром молодіжні амбасадори стійкості зустрінуться в Києві, де зможуть колективно розпланувати свою діяльність та отримати дипломи про проходження навчання.