Амбасадори стійкості дізналися про маніпуляції на релігійній та мовній тематиці

9 та 10 березня для них вступили Дмитро Горєвой, досвідчений релігієзнавець та Юрій Макаров, філолог i журналіст.

Дмитро Горєвой, досвідчений релігієзнавець, співзасновник Центру релігійної безпеки, розповів про роль релігії в історії та на сучасному етапі, культурні війни, вплив церкви на свідомість людей. «З того, носієм якої ідентичності ти є зрозуміло, яку політичну партію ти будеш обирати» Пан Дмитро також поділився найбільш резонансними прикладами маніпуляцій з боку церкви й розповів, як забезпечити себе й оточуючих від релігійної пропаганди та як бути стійким до релігійних маніпуляцій.

Юрій Макаров, філолог, журналіст, розповів про мовні проблеми в Україні та закордоном, поділився поглядами про те, який майбутній шлях для розвитку української мови був би найсприятливішим та чи вважає роботу Інституту української мови ефективним. «Здатність спілкуватись на роботі, державних установах і по можливості в публічних ситуаціях [ред. рідною мовою]- це те, чого вимагає і має вимагати вся логіка життя».

Нагадуємо, що у листопаді 2020 року команда "Стійкої України", відібрала до участі у програмі молодіжного амбасадорства стійкості 10 учасників із різних міст півдня та сходу України.