Молодіжні амбасадори стійкості дізналися про основи психологічної безпеки та основи місцевого лобізму

Спікерами стали Катерина Смірнова, професійний організаційний коуч і психолог та Олександр Солонтай, експерт з політики та політолог.

1 березня амбасадори стійкості мали нагоду поглибити знання про основи психологічної безпеки на персональному рівні. Про це їм розповіла Катерина Смірнова, професійний організаційний коуч і психолог. Пані Катерина також поділилась порадами про те, як не дати маніпулювати собою через когнітивні особливості та як не допускати та долати стреси.

9 березня для амбасадорів стійкості виступив Олександр Солонтай з лекцією про успішний лобізм на місцевому рівні. Він розповів про співпрацю молоді з місцевими органами самоврядування, відстоювання молоддю своїх інтересів, лідерство, ризики для локального лобізму та ще багато чого цікавого! Олександр також наголосив на необхідності самореалізації для молоді: «Будь вільним, тобі не треба ніхто, ти є молода людина, ти сам керуєш своїм життям і своїм проектом…Речі, які ти не можеш вирішити сам - це предмет впливу на органи влади»

Нагадуємо, що вже незабаром, після завершення навчання, амбасадори програми "Стійка Україна" з Мелітополя, Бердянська, Маріуполя та Сум зможуть долучитися до просування концепції стійкості у своїх містах.