Навчання молодіжних амбасадорів стійкості продовжується!

17 та 22 лютого місцеві амбасадори дізналися про політичні маніпуляції та комплекс міфодизайну

17 лютого до нас завітав Олександр Курбан, досвідчений політтехнолог і викладач. Він розповів молодіжним амбасадорам стійкості про політичну комунікацію та маніпулятивні прийоми політиків у спілкуванні з електоратом. Олександр також розповів про етапи розвитку громадянської свідомості та наголосив: "Як тільки ми з вами навчимося робити відповідальний вибір, тоді зможемо сказати, що ми створили громадянське суспільство, можемо відповідати за своє життя"

22 лютого продовжилося навчання молодіжних амбасадорів стійкості з Мелітополя, Маріуполя, Бердянська та Сум. Євген Бондаренко, очільник Всеукраїнського молодіжного центру, громадський активіст, поділився з нами власним досвідом. Він розповів про доволі цікаву та творчу тему - про те, що таке макро, мікро-наративи та комплекс міфодизайну.

Нагадуємо, що наразі спікери навчають молодіжних амбасадорів навичкам, пов'язаним із комунікативною, інформаційною, цифровою та когнітивною безпекою.

Вже навесні, після завершення навчання, амбасадори програми "Стійка Україна" зможуть застосувати нові знання на практиці та проактивно діяти у своїх містах.