Молодіжні амбасадори стійкості продовжують вивчати основи проєктного менеджменту

Цього разу власним досвідом поділилися Євген Бондаренко та Ігор Солодов.

Євген Бондаренко, директор державної установи "Всеукраїнський молодіжний центр" розповів амбасадорам про основи проєктний цикл та закцентував на важливості його застосування.

Ігор Солодов розповів амбасадорам про тонкощі підготовки та проведення навчальних подій та поділився лайфхаками щодо комунікації з членами команди.

«Щоб у вас було менше звинувачень до вашої аудиторії, вважайте їх представниками інших континентів чи навіть планет. Вони можуть не розуміти вашої мови, але ви маєте донести свою думку до них у максимально правильний спосіб. Це дозволить вам краще вивчити їхні очікування», - порадив тренер.

Ігор акцентував на тому, що будь-яка аудиторія має відчувати зворотній зв’язок від вас. «Подумайте, як ви хочете, щоб аудиторія діяла на ваших зустрічах і кожного разу, коли вони роблять так, як хочете ви - скажіть їм “дякую”», - зазначив Солодов.

Вже навесні, після завершення навчання, амбасадори програми "Стійка Україна" зможуть застосувати нові знання на практиці та проактивно діяти у своїх містах. Нагадуємо, що у листопаді 2020 року команда "Стійкої України", відібрала  до участі у програмі молодіжного амбасадорства стійкості 10 учасників із різних міст півдня та сходу України.