Молодіжні амбасадори стійкості успішно завершили освітній блок на тему медіа

13 та 20 січня амбасадори стійкості взяли участь у лекціях, присвячених веденню особистих профілів у Instagram, створенню та ефективному просуванню YouTube-контенту.

Олена Дуб, яка є медіатренеркою, журналісткою, редакторкою та екс-керівницею відділу соцмереж "Крим.Реалії" ("Радіо Свобода") розповіла про тонкощі ведення особистих акаунтів у Instagram для активістів. Під час своєї лекції вона продемонструвала найуспішніші кейси у цьому полі.

Згодом, для молодіжних амбасадорів стійкості виступив Віталій Гордієнко, актор театру ім. Лесі Українки та автор відомого YouTube-проєкту "Загін Кіноманів". Блогер cфокусувався на особистому досвіді та розкрив особливості просування відеоконтенту на цьому майданчику.

Нагадуємо, що раніше в межах теми медіа для амбасадорів стійкості виступили Олександр Голубов (Deutsche Welle), Віталій Мороз (Internews Ukraine), Анна Сімонян (Simonian PR Agency), Микола Андрощук (ФРІ), Наталя Долішня-Спринська (ФРІ) і Тата Кривенко.

Вже незабаром, після завершення навчання, молодіжні амбасадори з Мелітополя, Бердянська, Маріуполя та Сум зможуть долучитися до просування концепції стійкості у своїх містах.