3-й день тренінгів для молодіжних амбасадорів стійкості успішно підійшов до завершення!

Амбасадори стійкості з Донецької, Запорізької та Сумської областей взяли участь у тренінгах, присвячених месенджеру Telegram.

Наталя Долішня-Спринська, членкиня руку ФРІ, телеграм-менеджерка каналу "ФРІ | Корисне" і Тата Кривенко, мама чатботів, повелителька нових медіа, сценаристка, активістка Школи Медіапатріотів поділилися з амбасадорами власним практичним досвідом роботи з Telegram. 

Під час першої лекції Наталя порадила молодим слухачам, як краще вести Telegram-канал, розповіла про існуючі лайфхаки і розкрила можливості цього месенджера.

У свою чергу, Тата Кривенко ознайомила молодіжних амбасадорів з тим, як "приручити" Телеграм-ботів для максимальної користі та ефективності проєкту. 

Вже незабаром, після завершення навчання, молодіжні амбасадори зможуть долучитися до просування ідеї стійкості у своїх громадах.

Нагадуємо, що у листопаді 2020 року команда "Стійкої України", відібрала  до участі у програмі молодіжного амбасадорства стійкості 10 учасників із різних міст півдня та сходу України.