Ілля Мірошкін та Дмитро Теперік виступили ефірі програми "Загартовані" на РадіоМ

11 січня члени команди програми "Стійка Україна" розповіли про стійкість місцевих громад, як це впливає на резильєнтність українського суспільства в цілому, а також про медійну грамотність в українських реаліях.

Відповідаючи на питання про конфліктні для українського суспільства теми, директор програми Дмитро Теперік зазначив, що однією з таких тем є мовне питання. 

"Мовне питання вирішиться з тими вподобаннями, які буде диктувати нове покоління. Це не вирішиться за 2-3 роки, це потребує більшої кількості часу. Тут, власне, важливо, які цінності, рівень освіти та медіаграмотності закладається в нове покоління. Я впевнений, якщо нове покоління диктуватиме, в хорошому сенсі, умови українізації у всіх сферах, то згодом мовне питання точно не буде стояти на порядку денному", - висловився Дмитро.

У свою чергу Ілля Мірошкін, координатор "Стійкої України" наголосив, що медіаграмотність може стати ефективною сферою волонтерської діяльності українців. 

"До нових бійців внутрішнього інформаційного фронту можна віднести активістів, громадянське суспільство, деяких блогерів, які методично працюють на свою аудиторію та намагаються донести інформацію щодо медіабезпеки. Чим більше ставатиме таких людей - тим сильнішим і кориснішим буде eфект. Над цим нам потрібно працювати й заохочувати освічених людей до цього процесу", - вважає Ілля.

Повна версія запису програми доступна на нашому каналі у YouTube.