"Стійка Україна" розпочала експериментальний проєкт "Train the trainers" - тренінг з міжсекторальних кризових симуляційних тренувань
![](https://resilient-ukraine.org/storage/res/articles/i3FoPqs3oDuZ7jc9oCRCunVyw704uXPYMg9iDkXK.png)
27 жовтня розпочався 3-денний експериментальний проєкт «Train the trainers» для представників і представниць з Дніпропетровської та Одеської областей
Церемонія відкриття розпочалася вступним словом голови ГО «Школа Медіапатріотів» Яни Бойко - вона подякувала учасникам, команді програми «Стійка Україна», співзасновнику «Школи Медіапатріотів» Євгену Бондаренку, а також Посольству Естонії у Києві за підтримку в організації тренінгу.
Наступною слово взяла Аннелі Кольк, посолка Естонської Республіки в Україні. Дипломатка висловила вдячність усій команді за організацію такого цінного тренінгу, який допоможе громадянському суспільству України розвивати стійкість. За словами пані Аннелі, багатьом державам світу варто повчитися в України кризовому менеджменту після її неодмінної перемоги.
Завершив вступну частину проєкту Дмитро Теперик - естонський експерт та директор програми «Стійка Україна». Пан Дмитро розповів, що його з командою надихає стійкість та щоденна боротьба українців.
![IwcRSkJzXIiveLfypR4Oszw0kefRIFXhR2O59yOK.png](https://resilient-ukraine.org/storage/res/articles/IwcRSkJzXIiveLfypR4Oszw0kefRIFXhR2O59yOK.png)
![8X1o33fT99fdcKPMXfKIPX7dmvlNxotVaHv9XOQw.png](https://resilient-ukraine.org/storage/res/articles/8X1o33fT99fdcKPMXfKIPX7dmvlNxotVaHv9XOQw.png)
![G28gRVFFaKFvYzfQGOt70uYCXRkQYKtcYY9iXmYj.png](https://resilient-ukraine.org/storage/res/articles/G28gRVFFaKFvYzfQGOt70uYCXRkQYKtcYY9iXmYj.png)