"Стійка Україна" розпочала експериментальний проєкт "Train the trainers" - тренінг з міжсекторальних кризових симуляційних тренувань

27 жовтня розпочався 3-денний експериментальний проєкт «Train the trainers» для представників і представниць з Дніпропетровської та Одеської областей

Церемонія відкриття розпочалася вступним словом голови ГО «Школа Медіапатріотів» Яни Бойко - вона подякувала учасникам, команді програми «Стійка Україна», співзасновнику «Школи Медіапатріотів» Євгену Бондаренку, а також Посольству Естонії у Києві за підтримку в організації тренінгу.

Наступною слово взяла Аннелі Кольк, посолка Естонської Республіки в Україні. Дипломатка висловила вдячність усій команді за організацію такого цінного тренінгу, який допоможе громадянському суспільству України розвивати стійкість. За словами пані Аннелі, багатьом державам світу варто повчитися в України кризовому менеджменту після її неодмінної перемоги.

Завершив вступну частину проєкту Дмитро Теперик - естонський експерт та директор програми «Стійка Україна». Пан Дмитро розповів, що його з командою надихає стійкість та щоденна боротьба українців.