Відбір до нового етапу міжсекторальних симуляційних кризових тренувань “Train the trainers” офіційно відкрито!

Команда програми “Стійка Україна” відкриває відбір до нового етапу міжсекторальних кризових тренувань “Train the trainers”.

Відбір до нового етапу міжсекторальних симуляційних кризових тренувань «Train the trainers» офіційно відкрито!

Запрошуємо до участі представників та представниць органів державного управління та місцевого самоврядування, служб цивільного захисту населення, медіа та бізнесу, громадських, молодіжних, волонтерських та благодійних організацій, освітніх установ, PR-індустрії, а також культурного сектора з Дніпропетровської та Одеської областей.

«Train the trainers» — це пілотний робочий напрямок програми «Стійка Україна» з підготовки тренерів, що передбачає проведення кризових навчань та одночасне тренування фахівців, здатних поширювати набутий досвід серед колег у своїх напрямках  діяльності, проводячи міжсекторальні кризові навчання для посилення громадянської стійкості самостійно. 

Кожен учасник та учасниця нового етапу міжсекторальних симуляційних кризових тренувань отримає можливість стати частиною міжнародної спільноти Resilience League, долучитися до процесів відновлення та трансформацій в Україні, додати до своїх навичок тренера досвід з міжсекторальних навчань та отримати офіційний сертифікат про успішне проходження тренування.

Навчання по симуляційним кризовим тренуванням відбудуться в форматі офлайн-заходу 27-29 жовтня 2023 р. в Київській області. В якості тренерів для участі в проєкті залучені провідні експерти з Естонії та України в сферах комунікації, безпеки, кризового менеджменту, соціальної психології, створення симуляційних навчань та ін. 

Відбір для участі в тренуванні відбуватиметься в два етапи.

І етап — з 13 вересня до 27 вересня — передбачає заповнення гугл-форми за посиланням, де кандидатам необхідно дати кілька розгорнутих відповідей на фокусні запитання програми «Стійка Україна» та обґрунтувати мотивацію своєї участі в проєкті.

Дедлайн подачі заявки: 27 вересня 2023 р 23:59.

ІІ етап — з 2 жовтня  до 8 жовтня — відбуватиметься в форматі коротких онлайн-інтервʼю з кандидатами та кандидатками, що пройдуть відбір на першому етапі.

З питань безпеки локація проведення буде повідомлена учасниками особисто напередодні тренування. Організатори проєкту забезпечують доїзд, проживання та харчування.

Проєкт реалізується за підтримки Посольства Естонії в Києві та ГО «Школа Медіапатріотів».