“Стійка Україна” продовжує навчання для психологів та соціальних працівників Закарпатської області

Експерти програми з Естонії та України провели навчальний модуль для 60 закарпатських фахівців

Курс покликаний посилити компетенції та навички спеціалістів, які надають психологічну та соціальну підтримку людям, постраждалим внаслідок російського вторгнення в Україну.

Цього разу студенти курсу ознайомилися з тим, як ефективніше працювати з учасниками бойових дій та їх близькими. Своїм досвідом поділилися Олег Гуковський, психотерапевт, тренер, супервізор, міжнародний викладач Інституту Бодинаміки (Данія) і Тетяна Маслова-Брукер, профконсультант із групової та індивідуальної роботи з військовими.

Учасники навчального курсу також дізналися, як краще працювати з тривожністю, подолати психологічну напругу та стрес і що треба, щоб найти спільну мову з важкими постраждалими. 

З українськими колегами поспілкувалися естонські експерти Танель Мейель, фахівець з оцінки ризиків криз і надання психологічної підтримки та пастирського піклування, Тармо Ліннус, старший капелан пенітенціарної системи Естонії та фахівець із психологічного консультування, а також Сіммо Саар, спеціаліст з кризової комунікації.

Курс впроваджується за підтримки Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Команда програми “Стійка Україна” планує провести подібну тренінгову програму і в інших областях України, зокрема західних і південних.